S.S.S.

Rezervasyon nasıl yapabilirim ?

S.S.Sorular.Rezervasyon için web sayfamızda bulunan “Online Transfer Rezervasyon Formu”nu eksiksiz doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir.Şayet rezervasyon saatinize 24 saat’den az süre kalmış ise telefon ederek veya sms atarak “0 537 358 01 58″ telefon numarasından rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?

Misafirlerimizi terminal çıkışında şoförümüz veya temsilcimiz adınızın yazılı olduğu bir tabelayla karşılar.Şayet kalabalık vs. sebeplerden dolayı sizi karşılayan şoförümüzü veya temsilcimizi göremezseniz lütfen bize telefon ederek veya sms atarak “0 537 358 01 58″ bilgilendiriniz.Şoförümüz veya temsilcimiz sizi çok kısa bir sürede karşılayacaktır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ?

1- Şoföre nakit,geliş transferi esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize nakit olarak ödemenizi yapabilirsiniz.

2-Banka Havale veya eft sistemleri ile kurumsal şirket hesabımıza transfer tarihinizden en geç bir gün önceden ödemenizi yapabilirsiniz.

Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim ?

Hayır,Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.

Uçağımızda gecikme olursa ne yapmalıyım ?

Havalimanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar – gecikme için sizden extra ücret istenmez.Rötar – gecikme olursa mutlaka bize telefon ederek veya sms atarak “0 537 358 01 58″ bildirmeniz gerekiyor.

Araçlarınızda çocuk koltuğu varmı ?

Çocuklu ailelerin çocukları ile güvenli olarak seyahat edebilmeleri için araçlarımızda (her araç için 1 adet) ücretsiz çocuk koltuğu bulundurmaktayız.Lütfen rezervasyon esnasında çocuk koltuğu ihtiyacınız varsa mutlaka bildiriniz.

Dönüş transferimizi de yapabilirmisiniz ?

Konakladığınız Otelden, Pansiyondan, Tatil köyünden, Devre mülkden, Yazlığınızdan veya herhangi bir noktadan; Dalaman, Antalya, Bodrum ve İzmir Havaalanına veya istediğiniz adrese dönüş transferlerinizi sorunsuz ve tam zamanında yapıyoruz. Geri alınış saatini belirlemek için dönüş tarihinizden 1 gün önceden telefon ederek veya sms atarak (0 537 358 01 58) onaylatabilirsiniz.Karşılıklı kararlaştırılan saatte hazır olunması faydalıdır. Aksi taktirde geç kalabilir ve uçağınızı kaçırabilirsiniz.Özel bir durum yoksa İç hatlar uçuşlarda 1 saat 15 dakika,Dış hatlar uçuşlarda 2 saat 15 dk.önceden havalimanında olunması yeterlidir.